Ania i jej Healthy Team ponownie w Londynie!

Ania powraca na Wyspy ze swoim nowym programem i jej Healty Teamem. Jak zawsze będzie to okazja do tego, by móc osobiście z nią porozmawiać, zdobyć autograf, zdjęcie i co najważniejsze – moc motywacji i pozytywnej energii. 

Anna Lewandowska, polska sportsmenka, mistrzyni karate, reprezentantka Polski w karate tradycyjnym, medalistka mistrzostw świata i Europy. Każdego dnia motywuje tysiące Polek do tego, by zdrowo się odżywiać i czerpać przyjemność z aktywności fizycznej. Teraz i Ty masz szansę by się z nią spotkać. W lutym 2018, Ania Lewandowska wraz ze swoim Healthy Teamem po raz kolejny odwiedzi Wielką Brytanię.

Jej program treningowy jest wyjątkowy i inny niż wszystkie. Ania wykorzystuje kilkanaście lat doświadczenia i swoje wykształcenie kierunkowe, by przekazać wszelkie istotne wskazówki i pokazać jak w prosty sposób ćwiczyć i prowadzić zdrowy styl życia. Wykłady na temat zdrowej diety prowadzi sama. Jako zawodowa sportsmenka ale również jako wykształcona specjalistka ds. żywienia, wie dokładnie czego potrzebuje nasze ciało by było długo zdrowe i sprawne. Ania bardzo szybko zdobywa sympatię wszystkich uczestników spotkań. Jest bardzo bezpośrednia w kontaktach i z przyjemnością odpowiada na wszelkie pytania. Każdy ma szanse zamienić z nią słowo. A uśmiech nie schodzi jej z twarzy.

Już podczas swojego pierwszego pobytu w Wielkiej Brytanii zaskarbiła sobie serca wszystkich uczestników. Seminarium na temat zdrowej diety i stylu życia, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Zumba i trening z Anią rozgrzały mięśnie i wprowadziły wszystkich w znakomity nastrój.

Nie możesz przegapić tego wydarzenia! Trening z Ania odbędzie się w niedzielę, 18 lutego w CitySport przy 124 Goswell Road w Londonie (EC1V 7DP). Najbliższa stacja metra: Barbican (Circle, Hammersmith & City oraz Metripolitan), najbliższa stacja kolejowa: Farringdon lub Liverpool Street. Bilety już w sprzedaży – serdecznie zapraszamy!

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close