Szczypta sportu, garść radości

Radość, optymizm, zdrowie, gibkość – to wszystko i o wiele więcej możesz osiągnąć. Posłuchaj rad Anny Lewandowskiej! Zobacz, jak walczy o swoją radość mistrz karate!

warsztatyALEWA TRENINGINie mów, że nie masz czasu. Nie zwalaj na zimową szarugę. Nie odkładaj tego na potem. Spróbuj teraz! Dzisiaj jest wyjątkowa okazja.

Nie musi być to pierwszy dzień roku, ani miesiąca lub tygodnia. Okazja jest nam nie potrzebna. Nie szukaj wymówek, nie przekładaj. Zacznij się ruszać! Ćwiczy!

Ja trenuję (…), bo chcę być zdrowa, czuć się dobrze w swoim ciele, chcę mieć lepszą wytrzymałość, siłę, szybkość, skoczność, gibkość, bo usprawniam swój mózg, dotleniam go i polepszam koncentrację, chcę wzmocnić mój organizm, aby potrafił sobie radzić z infekcjami(…) – pisze Ania Lewandowska na swoim blogu i pyta czytelniczek – A ty czemu ćwiczysz?

Odpowiedzi są różne: od „ćwiczę …. bo lepiej się czuję, z optymizmem patrzę na świat”, „czuję się zdrowa i szczęśliwa”, aż po takie – które wydawałoby się, że ze sportem nie mają nic wspólnego – „lepiej pracuję”, „jestem bardziej skoncentrowana”, „szybciej się uczę”!

Każdego dnia, Ania Lewandowska motywuje tysiące Polek do tego, by zdrowo się odżywiać i czerpać przyjemność z aktywności fizycznej. 18 lutego br. będzie można spotkać się z Anią w Londynie. 3 lata temu Healthy Team i Ania Lewandowska zrobili furorę w Londynie. Bilety na imprezę zostały wyprzedane, a uczestnicy wyszli z sali treningowej uśmiechnięci i zmotywowani na następne miesiące. Warto skorzystać ze spotkania z ekspertami także tym razem.

Aby nasze chęci nie okazały się płonne, bo spodziewany efekt nie pojawi się, a pojawią się zakwasy i zmęczenie, warto posłuchać rad ekspertów. Wielu z nas zapomina o tym, że nie tylko ćwiczenia są ważne, lecz należy też odpowiednio przygotować się do uprawiania sportów. Ważne jest, by wiedzieć jak dostosować ćwiczenie do siebie, kiedy ćwiczyć, kiedy i co jeść. A w takim coachingu jedną z najlepszych jest Anna Lewandowska – polska sportsmenka, absolwentka AWF-u w Warszawie, mistrzyni karate, reprezentantka Polski w karate tradycyjnym, medalistka Mistrzostw Świata i Europy.

Ania wykorzystuje kilkanaście lat doświadczenia i swoje wykształcenie kierunkowe, by przekazać wszelkie istotne wskazówki i pokazać jak w prosty sposób ćwiczyć i prowadzić zdrowy styl życia.

Wykłady na temat zdrowej diety prowadzi sama. Jako zawodowa sportsmenka, ale również jako wykształcona specjalistka ds. żywienia, wie dokładnie czego potrzebuje nasze ciało by było długo zdrowe i sprawne. Sprawdź sam! Daj się zmotywować! Warto, bo szczypta sportu, to garść radości i optymizmu.

 

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close