Najczęściej Zadawane Pytania

Kupiłam bilet, jednak nie otrzymałam go w pocztą?

Dbamy o środowisko i związku z tym, potwierdzenie jakie otrzymałaś poprzez PayPal jest Twoim biletem. Wystarczy, że w dniu treningu przyniesiesz ze sobą niniejsze potwierdzenie. W wersji papierowej lub elektronicznej.

Jeśli zakupiłaś bilet na stronie bilety24.uk, Twój bilet wraz z indywidualnym kodem QR został wysłany na Twojego emaila.

 

Ktoś inny zapłacił za bilet, a kto inny będzie uczestniczył w warsztatach. Co teraz?

Nie jest to żaden problem. Wystarczy wysłać do nas emaila na adres hello@gottabemarketing.co.uk z informacją kto zakupił bilet, a kto będzie uczestniczył w zajęciach. Zmiany powinny być przesłanie nie póżniej niż do 15 lutego 2018.

 

Kupiłam bilet, jednak nie mogę uczestniczyć w treningu?

Zakupiony bilet podlega zwrotowi w ciągu 14 dni od jego zakupu, nie później niż 15 lutego 2018.

 

Czy mogę zabrać ze sobą osobę towarzyszącą?

Na terenie CitySport nie ma poczekali. Na teren imprez wejdą jedynie osoby, które posiadają bilet.

 

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?

Zapraszamy osoby w wieku od 13 do 100 lat. Uczestnicy poniżej 18-ego roku życia muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna / rodzica i proszone są o wcześniejsze poinformowanie o tym fakcie organizatora drogą emailową – (hello@gottabemarketing.co.uk).

 

Czy na miejscu znajdują się przebieralnie wyposażone w szafki typu lockers?

Na miejscu znajduje się przebieralnia damska  i męska. W CitySport są szafki. Koszt depozytu za szafkę to £1. Prosimy o przyniesienie ze sobą monety, gdyż na miejscu nie ma możliwości rozmienienia pieniędzy.

Organizator jak i CitySport nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawione rzeczy.

 

Czy na miejscu istnieje możliwość zakupienia jedzenia, zdrowych przekąsek?

Zarówno na parterze jak i pierwszym pietrze znajduje się automat ze zdrowym przekąskami. Automat akceptuje zarówno gotówkę jak i karty zbliżeniowe. Najbliższa kawiarnia jest oddalona o kilkanaście metrów od CitySport.

Uczestnik typu Premium w cenie biletu ma wliczoną butelkę niegazowanej wody mineralnej (500ml). Na miejscu znajdują się tzw. water fountains, gdzie można napełnić butelki wodą zdolną do picia.

 

Co zabrać ze sobą na trening?

Poniżej zamieszczamy listę rzeczy, które powinnaś ze sobą zabrać;

  • dobry humor
  • pozytywne nastawienie
  • potwierdzenie zakupu biletu (potwierdzenie z PayPal) wstępu na warsztaty
  • dokument tożsamości
  • strój sportowy
  • sportowe obuwie (czyste i suche) przeznaczone do ćwiczeń fitness
  • mały ręcznik
  • wodę mineralną
  • zdrowe przekąski

 

Czy przy CitySport znajduje się parking?

Samo CitySport nie dysponuje parkingiem, jednak w pobliżu sali znajduje się kilka płatnych parkingów.

 

Planuje przyjechać metrem, najbliższa stacja metra to?

Stacja Barbican (linia: Metropolitan oraz Hammersmith & City Line) znajduje się kilkadziesiąt metrów od CitySport.

 

O której powinnam przyjść na salę?

Rejestracja rozpocznie się o godz. 09:30. W pierwszej kolejności będziemy wpuszczać osoby, które zakupiły bilety typu Premium, a następnie Standard. Zalecamy przybycie na 60 – 90 min. przed rozpoczęciem treningu.

 

W jakim języku będą prowadzone warsztaty?

Warsztaty motywacyjne odbędą się w języku polskim, Zumba i Healthy Team Training z Anną Lewandowską odbędzie się zarówno po polsku jak i angielsku.

 

Czy istnieje możliwość zakupu biletu w dniu imprezy?

Taka możliwość będzie jedynie możliwa, jeśli bilety nie zostaną wyprzedane w fazie przedsprzedażowej. W dniu imprezy będzie tylko i wyłącznie akceptować płatności gotówką.

 

Czy będzie szansa otrzymania autografu, zrobienia sobie zdjęcia z Anią Lewandowską i jej Healthy Teamem?

Jak najbardziej. Każdy z uczestników imprezy będzie miał możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Anią Lewandowską jak i uzyskania autografu. W pierwszej kolejności zaprosimy do zdjęć posiadaczy biletów premium, a następnie standard.

 

Kupiłam bilet standard, czy istnieje możliwość zamiany na premium?

Posiadamy ograniczoną liczbę biletów typu premium, jednak jeśli są one jeszcze dostępne to jak najbardziej jest taka możliwość . Wystarczy, że wyślesz do nas emaila na adres hello@gottabemarketing.co.uk, a zamienimy Twój bilet z standard na premium.

 

Jaka jest różnica pomiędzy biletem standard a premium?

Bilet Standard umożliwia jego posiadaczowi do udziału w treningu, natomiast bilet Premium oferuje Ci możliwość wcześniejszego wejścia na sale oraz spotkania się z Anią Lewandowską podczas sesji zdjęciowej. Poza tym posiadacz biletu Premium otrzyma także ‘goody bag’, w którym znajduje się podpisana przez Anią Lewandowską płyta DVD “Karate Cardio”, ręczniczek, guma do ćwiczeń TherBand oraz butelka wody mineralnej.

 

Czy muszę brać udział we wszystkich ćwiczeniach?

Każdy z nas jest inny i tylko Ty znasz swoje możliwości. W trakcie trwania treningu Ania i jej Healthy Team zaprezentują różne ćwiczenia, część łatwiejszych, a część trudniejszych. Jeśli uważasz, że zaprezentowane ćwiczenie jest zbyt trudne to zaczekaj na kolejne.