Sponsorzy i Partnerzy

Organizator, GottaBe!, pragnie serdecznie podziękować wszystkim sponsorom i partnerom za zaangażowanie w Healthy Team Training.

Sposnor:

PolPlan-Logo-London-LewandowskaPol Plan Insurance – specjaliści od ubezpieczeń – www.polplan.co.uk

Pol-Plan Insurance to nie jest zwykła firma ubezpieczeniowa. To firma, która dedykuje swoją pracę Polakom w Wielkiej Brytanii, która zna ich potrzeby i mówi w ich języku. Powstała dla Ciebie i Twojej rodziny. Pomagamy znaleźć najlepsze oferty ubezpieczeń w dobrej cenie oraz zapewniamy fachową obsługę po polsku w razie szkody. Nie musisz już się martwić, że nie do końca rozumiesz wymagań prawnych związanych z ubezpieczeniami, albo, że w razie wypadku nagle okaże się, że płaciłeś za ochronę, której nie dostaniesz. W Pol-Plan Insurance wszystko jest jasne od samego początku. Nigdy nie zostawimy Cię bez pomocy. Twój spokój i poczucie bezpieczeństwa są dla nas największymi wartościami.

Mamy ogromne doświadczenie. Jesteśmy częścią A-Plan Insurance, firmy działającej na rynku od ponad 50 lat! Ubezpieczyliśmy już ponad 30 000 klientów, których przybywa każdego dnia. Upewniamy się, że dostajesz dokładnie to czego potrzebujesz i że będziemy w stanie Ci pomóc w trudnym dla Ciebie czasie. Z nami możesz być pewny, że jesteś w dobrych rękach.

TastyBite_Logo_UKTastyBite – wygodne, smaczne i z naturalnych składników – www.uk.tastybite.com

Od ponad 25 lat produkty Tasty Bite zawierają tylko naturalne składniki, bez konserwantów.

Wśród nich znajdziesz pełne smaku potrawy indyjskie, tajskie, azjatyckie makarony oraz ryż. Posiłki są gotowe do spożycia już po 60/90 sekundach w kuchence mikrofalowej. Wszystkie produkty Tasty Bite są bezglutenowe (z wyjątkiem makaronów), wszystkie również są wegańskie lub wegetariańskie, koszerne i bez GMO.

Makarony Tasty Bite są lekko gotowane z warzywami i w pełni przygotowane w pysznym sosie. Ryż Tasty Bite zajął pierwsze miejsce w niedawno przeprowadzonym badaniu konsumenckim i jest szybszy w przygotowaniu niż ryż wiodącej marki w Wielkiej Brytanii. Do wyboru są trzy rodzaje ryżu organicznego – wszystkie posiadają certyfikat stowarzyszenia Soil Association. Indyjskie i tajskie potrawy Tasty Bite możesz podać jako samodzielny posiłek lub dodatek do dania głównego. Uważamy, że naturalne składniki smakują znacznie lepiej niż sztuczne, dlatego opracowaliśmy zestawienie 75 przypraw, 42 nasion roślin strączkowych i zbóż, 75 warzyw i ponad 10 owoców, które wchodzą w skład produktów Tasty Bite. Tasty Bite od ponad 25 lat cieszy się dużym powodzeniem w supermarketach i sklepach ze zdrową żywnością w całych Stanach Zjednoczonych, a teraz dotarł również do Kanady, Nowej Zelandii i Australii. Nasze produkty są już dostępne także w Wielkiej Brytanii, wszystkie mają 20-miesięczny termin przydatności do spożycia, bez konieczności przechowywania w lodówce.

Do wyboru mamy 21 rodzajów produktów, w tym 7 indyjskich, 4 tajskie, 4 z makaronem i 6 rodzajów ryżu. Wszystkie produkty znajdziesz na naszej brytyjskiej stronie internetowej www.uk.tastybite.com

Patroni Medialni:

Londynek.net

MagazynPL.co.uk

Radio Star – Twoje Radio na Wyspach

Anonse.co.uk

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close