Trening

GottaBe! serdecznie zaprasza na jedyne warsztaty dietetyczne oraz Healthy Team Training z Anną Lewandowską w Londynie w 2018 roku! Jak zawsze będzie moc, dobra zabawa i spora dawka sportu!

Plan wydarzenia;

09:30 – 11:30                       Rejestracja

11:30 – 11:45                       Wprowadzenie

11:45 – 12:45                       Wykład motywacyjny z Anną Lewandowską

12:45 – 13:00                       Przerwa

13:00 – 13:30                       Zumba z Katriną Kargbo

13:30 – 13:45                       Przerwa

13:45 – 15:00                       Healthy Team Training z Anną Lewandowską

15:00 – 15:20                       Przerwa

15:20 – 16:00                       Podpisywanie książek, zdjęcia

Niedziela, 18 lutego 2018, 09:30 – 16:00

CitySport, 124 Goswell Road, London, EC1V 7DP.

Najbliższa stacja metra: Barbican (Circle, Hammersmith & City oraz Metropolitan),

najbliższa stacja kolejowa: Farringdon lub Liverpool Street.

Tak bawiliśmy się ostatnio;

Ania wraca ze swoim nowym programem. Jak zawsze będzie to okazja do tego, by móc osobiście z nią porozmawiać, zdobyć autograf, zdjęcie i co najważniejsze – moc motywacji i pozytywnej energii.

Anna Lewandowska, polska sportsmenka, mistrzyni karate, reprezentantka Polski w karate tradycyjnym, medalistka Mistrzostw Świata i Europy. Każdego dnia motywuje tysiące Polek do tego, by zdrowo się odżywiać i czerpać przyjemność z aktywności fizycznej. Teraz i Ty masz szansę by się z nią spotkać. W lutym 2018, Ania Lewandowska wraz ze swoim Healthy Teamem po raz kolejny odwiedzi Wielką Brytanię.

Jej program treningowy jest wyjątkowy i inny niż wszystkie. Ania wykorzystuje kilkanaście lat doświadczenia i swoje wykształcenie kierunkowe, by przekazać wszelkie istotne wskazówki i pokazać jak w prosty sposób ćwiczyć i prowadzić zdrowy styl życia. Wykłady na temat zdrowej diety prowadzi sama. Jako zawodowa sportsmenka, ale również jako wykształcona specjalistka ds. żywienia, wie dokładnie czego potrzebuje nasze ciało by było długo zdrowe i sprawne. Ania bardzo szybko zdobywa sympatię wszystkich uczestników spotkań. Jest bardzo bezpośrednia w kontaktach i z przyjemnością odpowiada na wszelkie pytania. Każdy ma szanse zamienić z nią słowo. A uśmiech nie schodzi jej z twarzy.

Już podczas swojego pierwszego pobytu w Wielkiej Brytanii zaskarbiła sobie serca wszystkich uczestników. Seminarium na temat zdrowej diety i stylu życia cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Zumba i trening z Anią rozgrzały mięśnie i wprowadziły wszystkich w znakomity nastrój.

Nie możesz przegapić tego wydarzenia i kup swój bilet już dziś! Niedziala, 18 lutego – CitySport, 124 Goswell Road, London, EC1V 7DP. Najbliższa stacja metra: Barbican (Circle, Hammersmith & City oraz Metropolitan), najbliższa stacja kolejowa: Farringdon lub Liverpool Street.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close